Nyuszi parti 2022.03.31.

Természetesen, az alsós 3. és 4. osztályos tanulók sem maradhattak angol parti nélkül ebben az évben! Nekik angol ’Húsvéti Nyuszi Partit’ rendeztünk a tavaszi szünet előtt. A tea partihoz hasonló meggondolásból született az ötlet: vetélkedős formában, tanár-diák egy csapatban, vidám hangulatban mérje össze angol tudását a témában és ismerje meg az angol húsvéti szokásokat. A játékos vetélkedőn kívül csoki tojás keresés és a gyerekek ügyes előadásai tették igazán emlékezetessé ezt a programot.

Mindkét programhoz (tea és nyuszi parti) köszönettel fogadtuk az alapítvány támogatását és a szülők édességgel, üdítővel való hozzájárulását.

Az elmúlt tanévben szerencsére a járványhelyzet úgy alakult, hogy lehetőség adódott november végén megtartani az első angol ’Tea Party’-t.