Iskolai beiratkozás

Kedves leendő 1. osztályos gyermekek Szülei!

Tisztelettel és nagy szeretettel meghívom Önöket, gyermekükkel együtt, iskola előkészítő programunkra.

Ezeken az alkalmakon a gyerekek játékos foglalkozások keretében megismerkedhetnek a tanító nénikkel, a fejlesztő tanító nénivel, az iskolával. A Szülők számára lehetőség lesz betekinteni az iskolai életbe, egy kis beszélgetésre. Ezzel is szeretnénk segíteni az óvodából iskolába való minél könnyebb és kellemesebb átmenetet.

A találkozások játékos, fejlesztő jellegűek lesznek, kicsit iskolásat játszunk majd.

1.alkalom: 2024. február 28. (szerda) 15.30-16.30. az iskolában

2.alkalom: 2024. március 7. (csütörtök) 15.30-16.30. az iskolában

3.alkalom: 2024. március 13. (szerda) 15.30-16.30. a tornateremben

4.alkalom: 2024. március 21. (csütörtök) 15.30-16.30. az iskolában

A 3. alkalom a tornateremben lesz megrendezve. Ezért akkor kérjük, a gyermek számára hozzanak tornafelszerelést váltócipővel, illetve saját részre is váltócipőt.

Az utolsó napon a gyerekek emléklapot kapnak.

Mindenkit nagy-nagy szeretettel VÁRUNK!

Őszinte tisztelettel: Tóth Zoltán Gyuláné Judit

igazgatónő

Vámosgyörk, 2024. február 05.