Az oldalon iskolánk sporteseményiről tudósítunk.

2022.06.01.Intézményi Bozsik foci, II. kcs. Gyöngyös 3 meccsből 2 meccset megnyertünk, mindenki éremmel gazdagodott, ügyesek voltak!

4. Kenuzik a Suli (2022.május 27.)
Gyereknapon ismételten kenuzni indultunk, ezúttal a Dunakanyarba.Sok szülő is csatlakozott, mindenki nagyon jól érezte magát és kellemesen elfáradt.

Helyszín:Dunakanyar

2022.Májusban Markazon került megrendezésre az Intézményi Bozsik Foci a IV. korcsoport részére, hét csapat részvétélével.

Csapatunk éremmel gazdagodott az idei szezonban.

Helyszín: Markaz

2022.Május 11. A Bozsik Program keretein belül ismételtem szurkolhattak diákjaink a Magyar Kupa Döntőn.

Helyszín: Puskás Aréna

A Bozsik Program keretein belül részt vehettünk a Magyarország-Szerbia (március 24.) válogatott labdarúgó mérkőzésen a tanulókkal a Puskás Arénában.

Hatalmas élmény volt a gyerekeknek!

A IV. korcsoportos Bozsik Intézményi Foci Nagyrédén került megrendezésre, márciusban.
Szuper időben volt szerencsénk játszani másik hét iskola részvételével. Hajrá 8. FC!

2022.03.10-én került megrendezésre az Intézményi Bozsik Foci, Adácson (II. Korcsoport).

A gyerekek ügyesen és nagyon lelkesen vettek részt a rendezvényen.

Játekosok (balról: Flaskó József, Kádár Erik, Lólé József, Flaskó Dávid, Galyas Kevin, Vasanda Kornél.

Lányok (balról): Flaskó Liliom, Moszkál Laura, Balázs Adrien

2022.02.18.Lezárult az idei év úszásoktatása a gyöngyösi uszodában.
Mindenki vízbiztos már és ügyesen úszik. Köszönjük ismét Szarvas Gábornak az órákat.

2020-2021

Crazy Futás: Szép létszámmal vágtunk neki első Crazy 5 akadályfutásunknak! Minden befutó éremmel gazdagodott.
Kenu 3 kép: Népszerűségnek örvendett az első kenu túránk is, ahol Szentendrétől Leányfaluig eveztünk fel túravezetőinkkel.
Mindenki nagyon kellemesen elfáradt.
Téli Mátra: Kékestetőt hódítottuk meg téli Mátra túránkon, a létszám egyre nagyobb, aminek nagyon örülünk.

2019-2020

Bozsik focisták lettünk: Iskolánk belépett az Intézményi Bozsik Labdarúgó Programba

Jótékonysági Mikulás 2 kép: Nagyon nagy létszámmal vettünk részt Gyöngyösön a Jótékonysági Mikulás futáson, ahol szülők és tanulók egyaránt futottak.

Mátra Túra: Nem maradhat ki az Őszi Mátra túra idén sem!

Nagyréde Atlétika: Első atlétika versenyünk (Szent Imre Atlétika Kupa, Nagyréde), ahol iskolánk összetettben 2. helyezést ért el. Kislabdadobásban, rövid- és hosszú távú futásban, távolugrásban mérték össze erejüket.

Úszás: 2019-től elindult az úszásoktatás is iskolánkban.

Bozsik foci 2kép: Nagyrédén fociztunk a III. korcsoporttal a Bozsik Intézményi Labdarúgó első fordulóján.

2018/2019

Gergely Gábor: Vendégünk volt Gergely Gábor hegymászó, aki Európa csúcsait hódítja meg. Erről tartott beszámolót a diákoknak és felpróbálhatták hegymászó felszereléseit.

Lám Bálint 2 kép: Lám Bálint országos-, Európa- és világbajnok birkózó motiválta diákjainkat. Biztatta a tanulókat, hogy a sport és a tanulás összeegyeztethető.

Őszi Mátra: Iskolánk minden ősszel túrát szervez a Mátrába. Szép létszámmal vágtunk neki ezen a napon is.

Ausztriai, Vízesés kép is: Négy napot töltöttünk Ausztriában, St. Lambrechben. Nagyon jól sikerült, a sok túrázástól kellemesen elfáradt mindenki.

Fut a suli! :Ebben az évben is megrendezésre került a sportnap, melyet futással kezdtünk. A leggyorsabb teljesítőket éremmel jutalmaztuk.

Karácsond: Gönczy-Kupán is képviseltük az iskolánkat, ahol 2. helyen végeztünk Karácsondon

Maksa Kupa: Viszneken 3 csapattal vettünk részt a labdarúgó tornán, minden csapatunk nagyon jól szerepelt és éremmel lett gazdagabb

Nagyréde, Bozsik foci: III. korcsoporttal rúgtuk a labdát az Intézményi Bozsik foci I. fordulójában

Szüreti Futónap: Először vettünk részt a gyöngyösi Szüreti Futónapon, ahol nagy szép időket futottak tanulóink! Legközelebb is megyünk!

Téli Mátra 2 kép: Ha leesik a nagy hó, irány a Mátra! Ismételten túrázni voltunk, ahol nagyon elfáradtunk.

Kiss Éva: Kiss Éva válogatott kézilabda kapus látogatott el iskolánkba, aki szintén motiválta diákjainkat céljaik elérésében és buzdította őket a sportra. A diákok nagyon élvezték, hogy dobhattak neki kapura.