A Vámosgyörki Általános Iskoláért Közhasznú Alapítvány

„A Vámosgyörki Általános Iskoláért Közhasznú Alapítvány” 1996. december 21-én jött létre.
Az alapító iskolánk egykori diákja, Tóth Ildikó volt.
Az alapítvány tevékenységét társadalmi munkában végző kuratóriumi tagok:
-Nagyné Tóth Szilvia, a kuratórium elnöke
-Tóth Zoltán Gyuláné, iskolánk igazgatója
-Kristály Zsoltné
-Habók Istvánné Pacsai Marianna
-Fodor Ágnes

Az alapítvány könyvelését végzi: Erbeszkorn Erika, iskolánk gazdasági vezetője.

SZÁMLASZÁMUNK: Takarékbank

ADÓSZÁMUNK:

18576779-1-10

Az alapítvány célja:
Az iskolánkban tanuló diákok nevelési, oktatási, sport és művelődési tevékenységének javítása. Évről-évre legfontosabb tevékenységeink közé tartozik a hozzájárulás különböző tanulmányi versenyek nevezési és utaztatási költségéhez, tehetséges tanulóink jutalmazásának finanszírozása, fejlesztésre szoruló diákjaink támogatása, iskolai rendezvények megsegítése.

Támogatóink:

Igyekszünk megragadni minden olyan lehetőséget, amely az Alapítvány vagyonát gyarapíthatja.

Egykori diákjainknak, Lakatos Jánosnak, és Tóth Ildikónak számos jelentős támogatást köszönhetünk.

Kiemelt támogatónk a HEXUM Tartálypark Zrt.

Vagyonunk jelentős részét évről-évre a jövedelemadók 1%-ából befolyt összeg teszi ki.

Számottevő a szülők körében évente értékesített támogatói hegyekből befolyt összeg.

A pályázati lehetőségekkel is igyekszünk vagyonunkat gazdagítani.

Ezekben a formákban, illetve a számlánkra történő egyéni befizetésekkel támogathatják a szülők, és községünk lakói az iskolai alapítvány tevékenységén keresztül tanulóinkat.
Ezúton is köszönetünket fejezi ki „A Vámosgyörki Általános Iskoláért Közhasznú Alapítvány” kuratóriuma, az iskola dolgozói és tanulói nevében mindazoknak, akik tevékenységünket támogatásukkal segítik.

Pályázat: Interaktív tábla 2022